Náš team

Marketing je týmový sport

Aby marketing dobře fungoval, musí být řádně propojen. U nás nejsou sólisté, u nás se celek neskládá z jednotlivých částí. Každý z nás je týmový hráč a všichni máme před očima jediný cíl: výhru na marketingovém hřišti.

Naše sestava

Martin

CEO

Dobrý manažer, vůdce a vzor svým zaměstnancům. Taková má být správná hlava týmu, takový je Martin. Kromě toho, že v jednom kole objíždí schůzky s klienty, je také vášnivým horalem a tátou dvou kluků.

Alča

Project manager

O veškerou obsahovou stránku se postará Alča. Požadavky od klienta promění na poutavé texty, které dokážou oslovit. Mimo ťukání myšlenek do klávesnice ve svém volném čase ráda cestuje, miluje turistiku a neohrne nos nad dobrou knížkou.

Jirka

Designer

Není dobrý marketing bez dobrého grafika. Mnohaleté zkušenosti, estetické cítění a brilantní intuice - to dělá z Jirky člověka, jehož design vždy zaboduje. Jirka je člověk mnoha talentů, mimo práci u nás je také zakladatelem firmy na výrobu batohů z plachet kamionů.

Karel

Web services admin & Front end developer

Karel je jeden z těch lidí, jehož práce je často laickému oku skrytá. Svou zásluhu nese na vašich správně fungujících webech. Mimo to ale zvládne také web vymyslet a nakódovat tak, aby byl zákaznicky přívětivý. Ve volném čase rád cestuje a tráví svůj čas se svým synem a pejskem.

Martin

Webmaster

Weby našich klientů šlapou jako švýcarské hodinky díky Martinovi. No a když mu šlapou weby, šlape i Martin - na horách. Můžete ho najít ale i ve fitku nebo u vědomostní deskové hry, u které většinou sedí sám. Protože u her, které hraje Martin, vám nepomůže ani strejda Google.

Mirek

Front end developer & UX/UI Designer

Částečný “ajťák”, částečný umělec. To je Mirek, technická podpora našeho týmu a skvělý kodér. Když zrovna nevyvíjí nový web, e-shop nebo aplikaci, věnuje se kreslení a poznávání asijské kultury.

Ondřej

PPC specialist

Na PPC specialistovi záleží, aby vaše reklama nezapadla mezi spodní pozice ve vyhledávačích. Ondra je expert na práci s tabulkami (čokolády) a když zrovna nehledá klíčová slova, jde vyhrát nějaké badmintonové utkání.

Tanas

Full Stack Developer

Je Tanas pravá ruka Mirka, nebo Mirek pravá ruka Tanase? Tak či tak, Tanas se v naší firmě podílí na vývoji nových aplikací, webů a rezervačních systémů. V naší kanceláři ho najdete zřídka, ale když už se vám to podaří, bude to v pozdních odpoledních hodinách.

Terka

PPC specialist

Terka se stará o tu nejlepší pozici vašeho webu ve vyhledávačích a společně s Ondrou tvoří skvělý tým PPC specialistů. V rámci své práce nastavuje PPC kampaně, komunikuje s klienty a analyzuje získaná data. Když něco není podle Terky, má tendence stavět se na hlavu - samozřejmě jsou tím myšleny širšásany a jiné jógové pozice.

Zuzka

Social media specialist

Zuzka má na starost celkový chod klientských profilů na sociálních sítích, včetně plánování reklamních kampaní a tvorby příspěvků. Společně s Klárkou tak tvoří parádní dvojku, která pečuje o vaše sociální sítě. Mimo virtuální svět ráda cestuje, peče dobroty nebo zkouší novou kosmetiku.